zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

Aktuality

knihovna logo 18.08.2022

MĚSTSKÁ KNIHOVNA T. G. MASARYKA JE UZAVŘENA

Od 18.8. do 26.8. bude Městská knihovna T. G. Masaryka z technických důvodů uzavřena. 
 Sledujte webové stránky knihovny, uzavření se může prodloužit. Knihy můžete vracet do biblioschránky.Pondělí 22. 8. 2022 bude uzavřena i pobočka v KD Sever.

Více
Obrázek 04.08.2022

VŠECHNY KULTURNÍ AKCE PŘEHLEDNĚ NA WEBU

Na webu www.sumperskeleto.cz máte možnost vybírat z TOP AKCÍ, které se konají v Šumperku v letních měsících.
Vybírat můžete z koncertů, divadelních představení i sportovních událostí.Nenechte si ujít také komentované procházky městem, autorské čtení významných spisovatelů nebo zajímavé výstavy.

Více
Sazka Tour 2022 03.08.2022

4. ETAPA SAZKA TOUR ODSTARTUJE OD ŠUMPERSKÉ RADNICE

Největší cyklistický etapový závod v České republice za účasti špičkových domácích i světových jezdců projede v neděli 7. srpna i Šumperkem. Start 4. královské etapy bude odstartován v 11.00 u radnice. 
Součástí slavnostního startu bude představení jednotlivých týmů včetně největších hvězd – české jedničky na silnici Jan Hirt a vítěze loňského ročníku Sazka Tour Itala Fillipo Zany. Více zde.

Více
Velka premiera 6 13.07.2022

VELKÁ PREMIÉRA V PŘEDSTIHU MÍŘÍ DO KINA OKO

Komedie Miroslava Krobota Velká premiéra s Ivou Janžurovou a Pavlem Šimčíkem vstupuje
do českých kin, šumperské Oko nabídne film v předpremiéře.


Oko nabídne novinkový film v předpremiéře 20. července od 18.30 hodin. V komedii plné nečekaných situací, která vznikala pod pracovním názvem Šnajdr, uvidí diváci v hlavních rolích Pavla Šimčíka a Ivu Janžurovou. Dále se mohou těšit na Kláru Melíškovou, Ivu Pazderkovou, Jenovéfu Bokovou, Jakuba Žáčka i Miroslava Krobota. Na scénáři svého třetího celovečerního filmu spolupracoval Krobot opět v tandemu s Lubomírem Smékalem. 


Na Šumperskou předpremiéře je přislíbena řada hostů v čele s hercem Pavlem Šimčíkem. Dále
se diváci mohou těšit na Kláru Melíškovou, Ivanu Plíhalovou, Romana Vencla či Jakuba Žáčka.
Z tvůrců potom bude oko hostit scénáristy Luboše Smékala a Miroslava Krobota. Producenty zastoupí Ondřej Zima a Silvie Michajlova.   

Více
Ceny cestovního ruchu OK 2022 13.07.2022

PODPOŘTE BUKOVKU V ANKETĚ

Oblíbená rozhledna Bukovka u Rapotína se nominovala mezi pět finalistů v anketě Ceny cestovního ruchu Olomouckého kraje v kategorii Rozhledna regionu. Hlasovat nejen pro ni můžete do 15. srpna na webu www.cenykraje.cz.
Mezi nominovanými v dalších kategoriích jsou například i nově vyznačené okruhy YEScyklo na Šumpersku nebo Ruční papírna Velké Losiny.

Více
rozhledy skupina (2) 31.05.2022

TURISTICKÁ SEZÓNA ZAČÍNÁ!

Léto se blíží a Informační centrum Šumperk zahajuje letní turistickou sezónu. 
Od 1.6. již bude otevřeno každý den včetně víkendů.
Provozní doba:
po - pá 8:00 - 17:00 so, ne   9:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00
Každodenní provoz také zahajuje Expozice čarodějnických procesů, přístupný bude klášterní kostel Zvěstování Panny Marie. Tato krásná památka je také nově místem, odkud vyjdete s průvodci  obdivovat Rozhledy z radniční věže. Podrobné informace získáte v odkazech jednotlivých atraktivit. 

V měsíci červenci a srpnu se navíc můžete těšit na čtyři tématické komentované prohlídky města s průvodci a páteční večerní rozhledy z radniční věže a turistickou mini dílničku. Více informací získáte v kalendáři akcí na webu IC, telefonicky nebo se za námi stavte osobně. 

Více
Hudba bez hranic   Olympic 27.05.2022

VSTUPENKY NA HUDBU BEZ HRANIC KOUPÍTE V IC

Vstupenky na koncert skupiny Olympic v pátek 17. června, který proběhne v rámci festivalu Hudba bez hranic v Dolních Studénkách, zakoupíte v Informačním centru Šumperk. Vstupné je 390 Kč v předprodeji, 490 Kč v den akce. Děti do 12 let, držitelé ZTP/P a průvodci ZPT/P mají vstup zdarma. 
Více na www.hudbabezhranic.cz.

Více
novější1 [...] 3 4 5 6 7 8 9 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 100 [...] 120 starší
load