zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

SKI KRALIČÁK

Rekreační areál KRALIČÁK je moderní středisko ležící v Hrubém Jeseníku, zasazené v nádherné krajině masivu Králického Sněžníku.

Zimní sezóna:

Spojení menších lyžařských areálů v Hynčicích pod Sušinou a ve Stříbrnicích vzniklo zimní středisko s 12 sjezdovkami a celkovou délkou 7, 1 km lyžařských tratí pro všechny výkonnostní kategorie lyžařů. 

Ski areál je vybaven moderním zasněžovacím systémem se zasněžovacími děly, které v případě potřeby kdykoli vykouzlí nádherně zasněžený terén. Nechybí zde ani jednoduchý bezdotykový odbavovací systém a společná permanentka na všechny vleky.

Najdete zde sjezdovky pro všechny věkové kategorie lyžařů a snowboardistů – od dětské až po černou. Pokud jste rodiči, jistě oceníte FUN park Kraličák ve Stříbrnicích – ohraničený a zabezpečený prostor se spoustou atrakcí a pojezdovými pásy pro první ježdění, děti si mohou hrát a užívat si zimní radovánky. Běžkařské trati, u kterých si délku a náročnost volíte sami dle svých představ a sil.

Letní sezóna:

Krajina je protkána desítkami kilometrů turistických stezek a cyklistických cest – systém značených tras nabízí okruhy různých délek i obtížností.

Můžete se projet na koni, zaplavat si, zajezdit si na paddleboardu a zarybařit na Rybníce Úžas, zahrát si beach volejbal, vyrazit na kolo, zalést si na umělé lezecké stěně, zařádit si na letní tubingové dráze nebo si jen tak vyjít do kouzelné okolní přírody.


Léto na Kraličáku je ve znamení nejen aktivního využívání volného času, ale také příjemného lenošení uprostřed nádherné přírody. Krajina je protkána desítkami kilometrů turistických stezek a cyklistických cest – systém značených tras nabízí okruhy různých délek i obtížností, vhodných pro všechny skupiny osob – od těch nejmenších až po seniory, přičemž každý den lze vyrazit jiným směrem a za jiným cílem.

Pro vyznavače aktivního trávení volného času je zde bohaté vyžití – můžete se projet na koni, zaplavat si, zajezdit si na paddleboardu a zarybařit na Rybníce Úžas, zahrát si beach volejbal, vyrazit na kolo, zalést si na umělé lezecké stěně, zařádit si na letní tubingové dráze nebo si jen tak vyjít do kouzelné okolní přírody, tady si přijdete na své.


mail

Staré Město

BERST - VLEKY HYNČICE s.r.o.

Stříbrnice 212, Hynčice pod Sušinou, 788 32

Mobil:+420 603 150 184
E-mail:krizkova@mujkralicak.cz
Web:www.mujkralicak.cz
load