zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

WELLNESS HOTEL DIANA VELKÉ LOSINY

Wellness hotel Diana **** se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky, rybník a hřebeny Jeseníků. Nabízí profesionální služby, velice komfortní ubytování, zážitkovou gastronomii, wellness centrum. V roce 2011 získal certifikát kvality pro kategorii hotel třídu superior ****. Wellness hotel Diana je určen pro rodiny s dětmi, milovníky sportu, ale také pro odpočinek, relax a wellness.

Wellness a relaxace

Ve Wellness hotelu DIANA Velké Losiny, který nabízí několik druhů wellness a relaxačních pobytů, můžete načerpat novou energii.

Využít lze širokou nabídku masáží a zábalů, exklusivních jávských masáží, jávských kosmetických balíčků. Součástí centra je vyhřívaný bazén s chrličem vody, finská sauna, whirlpool, masážní vana, squash a fitness centrum. K Wellness hotelu Diana patří i dva tenisové kurty.

Firemní akce a oslavy

Wellness hotel Diana je pro Vás tím správným místem. V hotelu se konala řada úspěšných firemních akcí, konferencí, seminářů, oslav i svateb. Profesionální tým zaměstnanců zajistí pro Vaši akci občerstvení formou coffee breaků, rautů, z naší skvělé kuchyně či celkově profesionální cateringové služby. Postará se taktéž o veškeré služby a vybavení, jako jsou doprava (hromadný transfer, taxi), řečnické pulty, projektory, kancelářské a secretary služby, dekorace, stany, reprodukovanou či živou hudbu. Všechny prostory jsou profesionálně vybaveny.

Wellness centrum:

-vyhřívaný bazén s chrličem

-fitness centrum

-ping pong

-dětský koutek

-squash

-finská sauna

-masáže

-koupele

-zábaly

-jávská kosmetika


 
mail

Velké Losiny

Wellness hotel Diana Velké Losiny

Žárovská 618, Velké Losiny, 788 15

Telefon:+420 583 248 050
+420 583 211 844
+420 587 407 127
E-mail:recepce@diana-losiny.cz
Web:www.diana-losiny.cz
load