zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

RESORT DOLNÍ MORAVA

Dechberoucí výhledy na masiv Králického Sněžníku, hřeben Jeseníků, na první kilometry toku Moravy i její malebná údolí každoročně lákají tisíce návštěvníků. Horský resort pro celou rodinu v provozu celoročně. Dostupná je stezka v oblacích, dětské zábavní parky, Mamutí horská dráha, sjezdovky, lanovky a vleky, lyžařská škola, večerní sáňkování a spousty dalších atrakcí

Zima:
- 13 sjezdovek různých náročností
- Dětský skipark
- Lyžařská škola
- Zábavná trať s klopenými zatáčkami, terénními vlnamia dvěma tunely
- Výšlapy na sněžnicích a skialpech
- Upravené běžecké stopy
- Půjčovna a skiservis

Léto:

  • Stezka v oblacích Dolní Morava

Dechberoucí výhledy na masiv Králického Sněžníku, hřeben Jeseníků, na první kilometry toku Moravy i její malebná údolí každoročně lákají tisíce návštěvníků. Na Stezku v oblacích na Dolní Moravě se můžete vydat lanovkou nebo zdolat jednou z pěti různých tras do oblak pěšky, na kole nebo na skialpech.

  • Mamutíkův vodní park

Ochočte si jeden z živlů v Mamutíkově vodním parku na Dolní Moravě. Vodu vyvěrající v horní části parku mohou děti regulovat stavidýlky a sledovat, jak mizí pod povrchem či roztáčí mlýnské kolo. Celý areál spojuje říčka, která vodu z potůčků odvádí do brouzdaliště.

  • Lesní zážitkový park Dolní Morava

Svět pohádkových domečků, skluzavek a prolézaček čeká na dětské návštěvníky lesního království na Dolní Moravě. Staň se Tarzanem a zhoupni se na liáně, projdi se přes závěsné chodníky a pařezové cesty. Úkryt v divočině ti odhalí základní pravidla pro přežití v přírodě.


mail

Dolní Morava

Stezka v oblacích

Velká Morava 46, Dolní Morava, 561 69

Mobil:+420 602 378 150
E-mail:resort@dolnimorava.cz
Web:www.dolnimorava.cz
load