zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

SKRYTÉ PŘÍBĚHY: PÁNI ŽROUTI

Díky venkovní hře Skryté příběhy poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím.

Město Šumperk nemá štěstí na své pány. Zatímco jiná města jsou města královská a vzkvétají, Šumperk má v tomhle ohledu smůlu, protože je poddanským městem a šlechtické rody, kterým patří, vnímají město jako dojnou krávu. To znamená, že očekávají, že z města budou mít trvalý přísun peněz z poplatků a odvodů. (Zapomeň, že by pánové pili mléko.) 

U pánů Tunklů to došlo tak daleko, že měšťané, rozzlobení na drsné zacházení s městem, na pána zaútočili a smrtelně jej zranili. Po mírném zlepšení v letech, kdy město vlastnil Petr starší ze Žerotína, který jej pomohl obnovit po požáru, je zde zase období, kdy Petrovi potomci potřebují peníze a ždímou měšťany. 

Měšťanům se daří, bohatnou a roste jim to, čemu se u dospělých říká sebevědomí a u puberťáků drzost. Vše spěje k velikému konfliktu. Bude potřeba Jana ze Žerotína trochu usměrnit, aby umožnil městu svobodně se rozvíjet. Pomůžeš?

O hře

Díky venkovní hře Skryté příběhy poznáte nejen nová zajímavá místa, ale navíc můžete cestovat v čase a udělat každý rodinný výlet neobyčejným dobrodružstvím. Hra je určena především dětem od 6 do 113 let, ale pobaví i dospělé. Celou hrou vás provází malý mimozemšťan To-to, který umí cestovat v čase. Tento průvodce vám předkládá jednotlivé úkoly a radí, co udělat. 

Hra má i svého padoucha Timora Temnonoše, který v lidech probouzí slabost a strach. Celkovým cílem hry je pomoci To-to najít zlého Timora, který se skrývá neznámo kde (v některém z příběhů) a zabránit mu ovládnout naši budoucnost.


Jak začít hrát hru

  1. Zaregistruj se do hry a vytvoř si účet pro svůj tým (rodinu, partu). Více nawww.skrytepribehy.cz
  2. Vyberete místo, kam vyrazíte. Trasy jsou v aplikaci seřazeny tak, abyste na prvních místech viděli vždy ty nejbližší. 
  3. Stáhněte si doma dané trasy i s mapou do mobilu, a tak následně už nepotřebujete datové připojení. 
  4. Jestliže vaše děti rádi něco sbírají, mohou si vytvořit kolekci svých portrétů s historickými postavami, protože na konci každé trasy si můžete udělat selfie s postavou, které jste pomohli.

Stáhněte si aplikaci zdarma ještě dnes na Google Play nebo iTunes. 

load