zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

APARTMÁNY KATEŘINA

Krásné apartmány v centru lázeňské obce o velikosti 90 m2 a 60 m2 a 55 m2 v centru Velkých Losin nabízejí příjemné zázemí pro páry, kamarády i rodiny s dětmi. Z apartmánů máte nádherný výhled na hory a na lázeňský park. Ve všech apartmánech je k dispozici bezplatné wifi připojení k internetu.


Apartmá Kateřina nabízí 2 ložnice, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s vanou i sprchou, WC, společenské hry a 2 tv.  

Mezonetové apartmá Veronika nabízí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC a navíc a výhled na centrum obce a lázeňský park.

Apartmá Michaela nabízí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC a navíc terasu svýhledem na centrum obce a lázeňský park.

Mezonetové apartmá Sabina nabízí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC a navíc a výhled na centrum obce a lázeňský park.


mail

Velké Losiny

Apartmány Kateřina

Lázeňská 674, Velké Losiny, 788 15

Telefon:+420 773 160 042
E-mail:rezervace@ubytovanivkoutech.cz
Web:www.apartmanylosiny.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 14
Celkový počet pokojů: 4
load