zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

CVIČÍRNA

Cvičírna je vybavená pro crossfitový trénink. Základem je správná technika. Cvičíme ve skupinových lekcích dle rozvrhu. U nás si zacvičí každý :)

Pro začátečníky nabízíme úvodní kurz, "BASE Camp",  který tvoří 6 na sebe navazujících lekcí + 4 lekce v běžné skupinovce. Během tohoto kurzu se naučíme všechny základní crossfitové cviky, na které budeme v rámci běžných skupinových lekcí nabalovat další funkční pohyby a cviky. Součástí každé lekce je i workout, Budeme se věnovat rozehřátí, správné technice, bezpečnosti a efektivitě každého cviku. Také závěrečnému uvolnění a protažení.

Dále u nás můžete využít program "Fit FAMILY", kde si zacvičí rodiče s dětmi. Využíváme funkčních cviků, které rozvíjí správnou motoriku a celkový tělesný rozvoj. Trénink probíhá skupinově s využitím pohybových her. Cílem je vytvořit mimo jiné kladný vztah dětí k pohybu a hlubšímu propojení rodičů s dětmi díky cvičení.

Nabízíme nově také lekce "Mobilita a CORE", kde se věnujeme protažení, zlepšení kloubní pohyblivosti a posílení hlubokého stabilizačního systému (tzv. CORE ) a Technika CF, která slouží k "pilovaní" techniky našich cviků"


mail

Šumperk

CVIČÍRNA

M.R. Štefánika 1 / 318, Šumperk, 787 01

Telefon:+420 608 989 464
E-mail:cvicirna.sumperk@gmail.com
Web:www.cvicirnasumperk.cz
load