zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

Acrobat Park, o.p.s.

Acrobat Park je unikátní sportovní centrum, které v roce 2002 vystavěl olympijský vítěz Aleš Valenta.
Tento multifunkční areál je především určen pro širokou sportovní veřejnost, ale splňuje i podmínky pro profesionální sportovce.
Acrobat Park je hojně využíván sportovními oddíly a kluby a navštěvují ho i reprezentace ČR, Rakouska, Francie, UKR nebo RUS.
Každoročně pořádáme kempy pro veřejnost a mezinárodní závody evropské a světové série. Acrobat Park je rozsahem a službami svého druhu největší na světě.

Nabízíme:
  • Skoky do vody
  • Trampolíny
  • Hotel
  • Beach volejbal
  • Wellness
  • Acrobat PARK


Lyžařské školy & technika
Acrobat Park pořádá každoročně snowboardové, freeskiingové a freestylové kempy. Nově také kemp zaměřený na skoky na trampolíně. Vše pro pokročilé i začátečníky. Věnují se Vám nejlepší coachové a trenéři těchto sportů. Součástí každého kempu jsou videocoachingy, analýzy skoků, technické zázemí včetně ubytování a stravování v Acrobat Parku.

Události & soutěže
Každoročně pořádáme mnoho sportovních i kulturních akcí. Mezi nejvýznamnější patří Freestyle Czech Open, závod letní série světového poháru v akrobatických skocích. Za účasti účastní světové špičky v čele s Alešem Valentou.

Speciality & ostatní
Acrobat Park ve Štítech nabízí letní tréninkové zázemí pro snowboarding a akrobatické lyžování. Mimo ubytování, nabízíme také možnost pořádání různých, i uzavřených akcí, zajistíme raut nebo catering! Školení, tréninkové soustředění, kempy, firemní prezentace, reklamní - předváděcí akce, team building akce, adrenalinové kempy a mnohem více! Jen si řekněte. Vše ve velmi atraktivním prostředí Acrobat Parku, s kompletním zázemím a technickým zajištěním.

Freestyle
Největší a nejmodernější letní areál pro trénování akrobatických skoků do vody. Nabízíme 6 můstků s různými úhly výletu a výškou hrany od vody. Můstky jsou určeny pro úplné začátečníky, ale i pro profesionály. Vodní hladina je změkčována vzduchovým systémem, který změkčuje dopad. K dispozici jsou 2 profi trampolíny. Profesionální trenér, kompletní půjčovna potřebného vybavení.

Snowboarding
Největší a nejmodernější letní areál pro trénování snowboardových skoků do vody. Nabízíme 3 můstky pro snowboard s různými úhly výletu a výškou hrany od vody. Z nejmenšího můstku můžete létat až 15 m do dálky a z největšího až 27 m. Vodní hladina je změkčována vzduchovým systémem, který změkčuje dopad. K dispozici jsou 2 profi trampolíny. Kompletní půjčovna snowboardového vybavení, trenér.

Ski půjčovny & servisy
Kompletní půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení jak pro zimní období, tak i pro letní skákání z můstků do vody. Půjčujeme i nárazové vesty, helmy a trekingová kola Author, vhodná pro jízdu v lehkém terénu i na silnici.

Aprés-ski
Máte zde možnost klidně posedět v krásném prostředí s příjemnou obsluhou občerstvení a možností sledovat trénink sportovců z celého světa jak skáčou z akrobatických můstků. Nebo jen můžete ležet na trávě a užívat si sluníčka. V zimě (i jindy) můžete využít upravovaných běžkařských tratí se startem přímo v bezprostřední blízkosti Acrobat Parku, neustále přibývajících lyžařských areálů v okruhu do 5 km, internetové kavárny, či se jen procházet na krásných zasněžených pláních.

mailAcrobat Park, o.p.s.

U Parku 349, Štíty, 789 91

Telefon:+420 583 440 117
Mobil:+420 737 189 351
E-mail:info@acrobatpark.com
Web:www.acrobatpark.com
load