zavřeno - otevírá v pondělí 3.5. 8:00

Aktuality

ilustracni obr 26.06.2017

Jak se v Šumperku cítíte? Vyjádřete své pocity a přidejte hlas do pocitové mapy

Město Šumperk si pro vás připravilo tzv. „pocitovou mapu“, jejímž prostřednictvím můžete vyjádřit svoje názory, dojmy a pocity, které ve vás město Šumperk vyvolává. Cítíte se ve městě bezpečně? Jaká místa v Šumperku ve vás naopak vyvolávají nepříjemný pocit? Jaká místa máte ve městě rádi? Co vám v Šumperku chybí? Své pocity a dojmy ze života v Šumperku můžete vyjádřit prostřednictvím pocitové mapy do 31.8.2017. Díky vašemu názoru můžeme společně zlepšit život ve městě. Pocitová mapa je k dispozici v Informačním centru Šumperk (budova divadla), nebo on-line zde: http://www.pocitovemapy.cz/sumperk-2016/

Více
ilustracni obr 25.06.2017

Rekonstrukce před knihovnou Sever

Městská knihovna Šumperk informuje svoje čtenáře a uživatele, že se prodlužují stavební úpravy prostoru před pobočkou SEVER. Nový termín dokončení stavby do 31.8.2017. 

Více
IC Šumperk 21.06.2017

Informační centrum roku

Zapojte se do soutěže o nej Informační centrum roku. Budeme velmi rádi, když nás podpoříte v celostátní soutěži. Více informací a prostor pro hlasování zde.

Více
ilustracni obr 20.06.2017

Anketa - pojmenování haly po Věře Čáslavské

Město Šumperk si pro vás připravilo anketu, jejímž prostřednictvím můžete rozhodnout, která sportovní hala v Šumperku si zaslouží pojmenování po několikanásobné olympijské vítězce, mistryni světa i Evropy ve sportovní gymnastce a trenérce Věře Čáslavské. Na základě podnětu občanů a Komise školství, kultury a sportu byly vytipovány dvě haly v Šumperku, jež by si zasloužily pojmenování po této legendární sportovkyni. Hlasovat můžete do pátku 1. září 2017 prostřednictvím webových stránek www.sumperk.cz, nebo v Informačním centru Šumperk v budově divadla.

Více
Přichystal 20.06.2017

Městský úřad Šumperk získal na konferenci „Moderní veřejná správa“ bronzové ocenění

Městský úřad Šumperk získal na konferenci „Moderní veřejná správa“, která se konala pod záštitou Ministerstva vnitra, jež je garantem kvalitní veřejné správy, Cenu za kvalitu ve veřejné správě za rok 2016. Cílem této konference je především předávání zkušeností a dobrých praxí při zavádění kvality ve veřejné správě. Podrobnější informace naleznete zde: Moderní veřejná správa

Více
Plakt Olympic 594 420 mm web 20.06.2017

Hudební festival Hudba bez hranic

Dolní Studénky, obec v těsné blízkosti Šumperka, čeká koncem týdne ve dnech 23. - 25. června 2017 velká hudební sláva. V pátek 23. června se můžete v Dolních Studénkách těšit na legendární kapelu Olympic a jejího předskokana, šumperskou kapelu O5 a Radeček. V sobotu 24. června od 9.15 hodin vystoupí u šumperské radnice zahraniční i tuzemské dechové soubory, které během dopoledne oživí svým hudebním vystoupením Točák a park U sovy.   

Více
ilustracni obr 15.06.2017

Informace občanům – organizační změny v souvislosti s rekonstrukcí radnice

Od čtvrtka 15. června 2017 došlo v souvislosti s rekonstrukcí radnice k přemístění a sestěhování některých zaměstnanců městského úřadu. Pokladna, podatelna a Czechpoint zůstávají po dobu I. etapy rekonstrukce na svém místě, v přízemí radnice. Do budovy se dostanete pouze hlavním vchodem radnice. Veřejné toalety jsou na radnici v provozu, dostupné jsou pouze přes hlavní vchod radnice. Všem zaměstnancům úřadovny radnice, bez ohledu na jejich dočasné působiště, zůstávají stávající e-mailové adresy. Omlouváme se občanům za případné komplikace. Děkujeme za pochopení. Přehlednou tabulku se změnami umístění zaměstnanců naleznete zde.

Více
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 77 78 79 80 81 82 83 [...] 100 [...] 118 starší
load